Dekoratif Mantolama

 

Mantolama yaparken , yalıtım levhasının monte edileçeği bölgede toz, boya veya sıva çıkıntıları vb. gibi yapıştırmayı engelleyecek her türlü problemden alanı arındırdıktan sonra mantolama levha yapıştırma işlemine başlanır. İyi bir yapışma sağlayabilmek için eski aklirik esaslı yüzey kazınmalı ve tutunma sağlayacak ileri dereçede kullanılabilen yapıştırıcılar plakanın sağlam yapıştırılması sağlanmalıdır.

 

Mantolama binanızda enerji tasarrufuda yapmanızı sağlamaktadır. Özellikle çatı ve duvarlarınızda oluşan ısı köprüleri yaz ve kış problemlere neden olacaktır. Bunu önleme için binanızın dışınamantolama yaptırmak zorundasınız. Zorundasınız dedik çünkü bu problemlerden başka türlü kurtulmanız mümkün degildir. Yeni yapılan binada dış cephe uygulaması yaparken malzeme üreticisinin söylemleri doğrultusunda dış cephe yapılmalıdır.

 

Mantolamada levhalar düz olmalıdır. Hangi durumda olursa olsun, levhaların aralarında boşluk kalmamasına dikkat edilmelidir. Eger boşluk yinede oluşursa ufak levha parçaları keserek bu boşluklarıda kestiğimiz levha parçalarıyla kapatmaktayız. Bu şekilde oluşacak ısı kayıplarınında önüne geçilmiş olunuyor.

 

Hava durumları göz önüne alınarak, var olan dış cephe korunarak dış cephe kaplaması yapılmakatadır. Yazın üşüyormusunuz? Kombiyi son ayarında açtıgınız halde hemde. O zaman acil olarak sizinde dış cephe mantolama yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü dış cephe mantolama kış ayında sizi tüm dış etmenlerden koruyarak daha hızlı ve çabuk ısınmanızı sağlamaktadır.

 

Dekoratif Cephe Mantolama;

 

Villalarda dekoratif Cephe mantolama çok daha avantajlıdır. Yalıtım özeliğinin yanı sıra dekoratif görünüm sağlar. Ayrıca hızlı, temiz ve kolay ve ucuz uygulanabilir Levhalar fabrika’ dan kaplanmış uygulamaya hazır gelir,file ve sıva işçiliği gerektirmez. %60 varan ısı yalıtımı sağlar. Firma prekast, kat silmeleri ve söveler gibi tamamlayıcı ürünleri de üretmektedir. Yapıya özel tasarım imkanı sağlar. Firma ücretsiz 3D tasarım ve ısı hesabı hizmeti vermektedir.

 

Uygulama Alanları : Mevcut ve yeni her türlü yapıda dekoratif ve yalıtım amaçlı kullanılmaktadır. Dış ve iç cephe kaplamaları, pencere söveleri, kat silmeleri, payandalar, sutunlar, fuga profilleri, ve taçlar ile uyumludur.

 

Dekoratif Mantolama; Fuga Plakaları ve Söve çeşitleri ile yapılır. Dış Cephe Zenginleştirir. Isı yalıtımda %60 varan tasaruf Sağlar.

imagesCAHH8VHP sove-420x250 www_gurbuzyalitim_com

670

 

İç Cephe Dekoratif Polistren Malzeme

680

 

İç Cephe Dekoratif Polistren Malzeme

690

 

İç Cephe Dekoratif Polistren Malzeme

20124242346613

 

Ahşap Dekoratif İç Cephe Mantolama

2012426215447277

 

İç Cephe Dekoratif Polistren Malzeme

2012426215513298

 

İç Cephe Dekoratif Polistren Malzeme

imagesI4R6QKSL

 

İç Cephe Dekoratif Polistren Malzeme

imagesUYFG9TVH

 

Doğal Taş Görünümlü İç Cephe Mantolama

 

 

 

UD016

 

Doğal Taş Görünümlü İç Cephe Mantolama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site is using the Seo Wizard plugin created by http://seo.uk.net/