Anti Slip

images (3)

ÜZÜCÜ KAZALAR YAŞAMAMANIZ İÇİN  EVİNİZİN  BANYOSUNUN   ZEMİNİNİ    ÇOK  CUZİ   RAKAMA   KAYMAZ   DURUMA   GETİRİYORUZ 

kaygan zmin

Bizi arayın gelelim yerinde ücretsiz demo yapalım zemininizin kaymadığından emin olun.

Müşteri Hizmetleri için; 0535 932 10 10

 

Uygulama yapılabilecek zeminler;

Mermer, granit, seramik, yer karoları, havuz, epoksi, cam, mozaik taş, metal, fiberglas, ahşap, vinil, zeminlerde kayma ve aşınmaya kesin çözüm.

KULLANIM YERLERİ

resim

 •  Ticari Mutfaklar
 • Restoranlar
 • Fast Food İşletmeleri
 • Oteller, Tatil Köyleri
 • Gıda İşletme Tesisleri
 • Alışveriş Merkezleri
 • Yüzme Havuzları
 • Hastaneler
 • Sağlık Kuruluşları
 • Bankalar
 • Kafe ve Barlar
 • Üniversiteler, Kolejler, Ana Okulları
 • Huzurevleri ve Bakım Evleri
 • Çocuk Yuvaları, Kreşler
 • Askeri Tesis ve Binalar
 • Kamu Binaları
 • Havaalanları
 • Saunalar, Hamamlar
 • Spa Merkezleri
 • Spor Tesisleri
 • Soyunma Odları
 • Apartmanlar
 • Villalar

 

 uygulamaSTAR antislip  zeminlerin görünümünü,
estetiğini ve desenlerin güzelliğini etkilemeden,
yüzeyde gözle görülmeyen boşluklarını
doldurarak zeninin ıslak olduğunda
kayganlığı etkin olarak ortadan kaldırır.

 

mikroskobik

STAR antislip  zemin ıslandığı zaman kabarır ve kaymayı engeller. Uygulama bir kaplama yöntemi olmayıp, solüsyon yüzeyle temas edip görünmez ve uzun yıllar süren bir etki sağlar.

STAR antislip uygulandığı yüzeyin sürtünme katsayısını arttırarak kaymayı ve düşmeyi önler.

Tüm yüzeylerde kayma sorunlarına kesin çözüm. Zemin, uygulamadan hemen sonra kullanılır. Sağlığı etkileyecek zararlı kimyasallar içermez. Yüzeyin orijinal görünümünü bozmaz. Bakım ve temizliği kolaydır. Antibakteriyeldir. Uzun garanti süresi.

önlem
merdiven Kendi tedavinizle uğraşmadan önce zemininizi biz tedavi edelim. Ne canınızdan ne de malınızdan olun.

996126_1480456505529933_2067021117334355320_n Islak zeminlerde korkmadan rahat yürümenin huzurununu yaşamak istemez misiniz ?
images (3)
Havuz kenarlarında kayıp düşmeler artık tarih oluyor. Nehirkent-66
Yaz geliyor havuzlarınızı yaza hazırladınız mı ?
Baclar_Yuzme_Havuzu_3
Havuzlarınızı kayıp düşmelere karşı önlem olarak kaydırmazlık sağlayan (kaydırmaz zemin solüsyonları) STARantislip ürünümüzle tedavi edebiliriz.

renkli_koridorlarimiz_52fde2cfc78d4_22
En çok kayıp düşme olayları okullarda olmaktadır. Okul idaresinden çocuğunuzun sağlığı için kaydırmazlık yapıp yaptırmadıklarını sorgulayın. Çünkü iş güvenliği kanunu gereği kaydırmazlık yapmaya mecburlardır. Mevzuatı okumanızı tavsiye ederiz.
okul_oncesı_y
Okullarda en tehlikeli bölgeler; Merdiven ve Yemekhaneleridir. Çünkü çocuklar yemek yerken su veya yemek tabaklarını dökebilirler. STARantislip ürünümüz ıslak ve yağlı zeminlerde de kaydırmazlık sağlar. Düşme korkunuz olmadan yağlı zeminlerde de rahatça yürüyebilirsiniz (Bunu ispat etmek için gelip demomuzu yapalım zemine yağ dökelim; zemin kaymadığından kendiniz emin olun).
phoca_thumb_l_kres-yemekhane

Yemek üretim (mutfak) alanlarında yerlere su, sabun, yağ dökülebileceği için en tehlikeli bölgelerden biridir. Zemininize yağ ve sabunda dökülse STARantislip kaydırmaz zemin solüsyonu kayıp düşmeyi önler. (Dilerseniz gelip demo yapabiliriz yaptığımız yere yağ döker kayıp kaymadığını kendiniz görüp emin olabilirsiniz. İş güvenliği kanununda da bu tür yerlerin kaydırmazlık yapılması zorunludur. Ürünümüz antibakteriyaldir. Gıda ürünlerinin olduğu yerde uygulamaya müsaittir.)

10458440_558802420906686_6888491559930752936_n
Hamamlar sabunlu kayıp düşmeye elverişli tehlikeli bölgelerdir. STARantislip zemin kaydırmazlık solüsyonları bu bölgelerde de kayıp düşmeleri engeller.
440
Saunalar sulu kayıp düşmeye elverişli tehlikeli bölgelerdir. STARantislip zemin kaydırmazlık solüsyonları bu bölgelerde de kayıp düşmeleri engeller.
images (20)
Banyo STARantislip zemin kaydırmazlık uygulaması
10523201_569469813173280_6165643308094480420_nBanyo STARantislip zemin kaydırmazlık uygulaması

10538634_642202662566661_231519344630630016_n

En çok düşme kazaları evlerde; banyolarda gerçekleşir. Islak ve sabunlu zeminler olduğu için en çok düşme kazaları banyolarda olmaktadır. STARantislip zemin kaydırmazlık solüsyonları ıslak ve sabunlu yerlerde kayıp düşmenizi önler.10505282_613670615419866_445986706060953594_n
images (24)
Bu uyarı tabelasını koymakla kazaları engelleyemezsiniz çünkü; görme engelli kardeşlerimiz bu tabelayı okuyamayacakları için iş güvenliği kanunlarında da tabelayı koymanız sizi kurtarmayacağını zemininizi kaymayacak şekilde kaydırmazlık yapmanızın zorunlu olduğunu söyler.

Adsız

HER TÜR HER RENK KÜVETTE  STAR  ANTİSLİP KAYMAZZEMİN SOLÜSYONLARI ETKİLİ KAYDIRMAZLIK SAĞLAR RENGİNİ VE GÖRÜNÜMÜNÜ BOZMAZ .  STAR ANTİSLİP KAYDIRMAZLIK SOLÜSYONLARI.

dikkatyazıları

BU ISLAK KAYGAN ZEMİN TABELA LARIN HİÇBİRİ KAYIP DÜŞMELERİ ÖNLEYEMEZ GÖRME ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ BUTABELALARI GÖREMEZ. İŞ GÜVENLİĞİ KANUNLARI DERKİ ZEMİNİNİZİ KAYMAZ DURUMA GETİRMEK ZORUNDASINIZ,KAYMAZ DURUMA GETİRMEZ İSENİZ YÜKLÜ CEZA VE DÜŞEN KİŞİLERE TAZMİNAT ÖDEMEK ZORUNDASINIZ.  GELİN DÜŞÜK MALİYETLE STAR ANTİSLİP ZEMİNİNİZİ KAYMAZ DURUMA  GETİRSİN TAŞINIZIN GÖRÜNÜMÜNÜ BOZMADAN ETKİSİ UZUN YILLAR SÜRSÜN.

yer

GEÇİCİ ÇİRKİN VE KISA SÜREDE ZEMİNDEN ÇIKAN ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN ARTIK, AVRUPALI BUNLARI ÇÖPE ATALI ÇOK OLDU ÇÜNKÜ BAZI ÜRÜNLER SUYLA TEMAS EDİNCE BAKTERİ ÜRETİP SİMSİYAH OLUYOR BAZILARI İSE İÇİNE ÇERÇÖP DOLUP TEMİZLİĞİ GÜÇ OLUYOR    GELİN SİZDE MALINIZA CANINIZA ÖNEM VERİN   STAR ANTİSLİP KAYDIRMAZ ZEMİN SOLÜSYONLARIYLA ZEMİNİNİZİ  KAYMAZ DURUMA GETİRELİM  HEMDE ZEMİNİNİZİN,KÜVETİNİZİN GÖRÜNÜMÜNÜ BOZMADAN

BÖYLE HANGİSİ GÜZEL SİZCE? KAYIP DÜŞMEMEK İÇİN KÖTÜ GÖRÜNÜŞLÜ GEÇİCİ ÇÖZÜMLER ARAMA

kaymaz

STAR ANTİSLİP KAYDIRMAZ ZEMİN SOLÜSYONLARI İLE GÖRÜNÜMÜ BOZMADAN(SABUNLU ZEMİNDE) KALICI ETKİLİ  ÇÖZÜM OLALIM SİZDE HUZUR İÇİNDE DUŞUNUZU ALIN KÜVETİNİZDE TEMİZ KALSIN.

kaymazz

  STAR ANTİSLİP KAYDIRMAZ ZEMİN                                                 BUNLAR ÇÖZÜM OLAMAZ  

MUTFAKLARDA KAZALARI ÖNLEMEK İÇİN ZEMİNLERİNİZİ STAR ANTİSLİP İLE KAYDIRMAZLIK YAPALIM

mutfak

STAR ANTİSLİP SAYESİNDE KAZASIZ HUZURLU Bİ İŞ ORTAMINDA ÇALIŞIN ( YAĞLI ZEMİNLERDE BİLE  )

uzucu_1

bahce

BAHÇE KATLARI, VİLLANIZIN BAHÇESİ AÇIK ALAN OLDUĞU İÇİN YAĞMUR HER YAĞDIĞINDA ZEMİN DEKİ TAŞLARINIZ ÇOK KAYGAN OLUR STAR ANTİSLİP DIŞMEKANDADA ÇOK ETKİLİ KAYDIRMAZLIK SAĞLAR VE KAYDIRMAZLIĞI UZUN YILLAR DEVAM EDER SİZİ KAYIP DÜŞMELERDEN KORUR.

dugun

DÜĞÜN SALONLARI ENÇOK KAYIP DÜŞMELERİN YAŞANDIĞI ALANLARDIR SEVGİLİ SALON İŞLETMECİSİ YÜKSEK CEZA VE TAZMİNAT ÖDEMEMEK İÇİN SİZDE ZEMİNİNİZİ KAYDIRMAZ DURUMA GETİRMENİZ GEREKİYOR ÜRÜNÜMÜZ OLAN STAR ANTİSLİP ZEMİN KAYDIRMAZ SOLÜSYONLARI İŞLETMENİZİN DEKORASYONUNU BOZMADAN KESİN KALICI ÇÖZÜMLER SUNUYOR KAYIP DÜŞME KAZALARINI ORTADAN KALDIRIYORUZ HEMDE ZEMİNİN GÖRÜNÜMÜNÜ BOZMADAN.

spa

MASAJ SALONLARI SAUNALAR VE HAMAMLAR SÜREKLİ KAYIP DÜŞME KAZALARIN OLDUĞUNU BU KAZALARINDA ÇOĞUNUN ÖLÜMLE VEYA SAKATLIKLA SONUÇLANDIĞINI BİLİYORUZ ENSON ÜNLÜ SANATÇIMIZ KENAN IŞIK BEYİN GEÇİRMİŞ OLDUĞU KAZA, BUTÜR KAZALARI TAMAMEN ORTADAN KALDIRABİLİRİZ ÇÖZÜM HEM ÇOK UCUZ HEMDE ÇOK BASİT GELİN STAR ANTİSLİP KAYDIRMAZ ZEMİN SOLÜSYONLARIYLA ZEMİNİNİZİ KAYMAZ DURUMA GETİRELİM HEMDE ZEMİNDEKİ TAŞINIZIN GÖRÜNÜMÜNÜ BOZMADAN. UZUN YILLAR ETKİSİNİ KAYBETMEZ

spaa

SPA MERKEZLERİ HUZURLU ORTAMINIZ KAOSA DÖMÜŞMESİN STAR ANTİSLİP KAYDIRMAZ ZEMİN SOLÜSYONLARI İLE BİZDE SİZİN ZEMİNLERİNİZİ TEDAVİ EDİP KAYDIRMAZLIK SAĞLAYALIM SİZİN MASAJ İÇİN KULLANMIŞ OLDUĞUNUZ YAĞLI SOLÜSYONLARINIZ BİLE ZEMİNDE KAYMA ETKİSİ YAPAMAZ.

havuz

HAVUZLAR :  KAPALI VE AÇIK YÜZME HAVUZLARI HERZAMAN KAYIP DÜŞME RİSKİNİN EN YÜKSEK OLDUĞU ALANLARDIR SAYGI DEĞER HAVUZ İŞLET MECİLERİ YENİ ÇIKAN İŞ GÜVENLİĞİ KANUNLARI SİZLERİDE KAPSIYOR MEVZUAT DERKİ ZEMİNİNİZİ KAYIP DÜŞMELEREKARŞI KAYDIRMAZ DURUMA GETİRİN.KAYMAZ DURUMA GETİRMEZ İSENİZ YÜKSEK CEZALARA MARUZ KALABİLİRSİNİZ(50 000)LİRA BİRDE KAYIP DÜŞEN KİŞİLERİN AÇACAKLARI TAZMİNAT DAVALARINA ÖDEYECEĞİNİZ PARALAR KAZALAR ÖLÜMLE SONUÇLANIRSA HAPİS CEZALARI VAR. GELİN BUNLARIN HİÇ BİRİNE MARUZ KALMADAN STAR ANTİSLİP KAYDIRMAZ ZEMİN SOLÜSYON ÜRÜNÜMÜZLE ZEMİNİNİZİ KAYMAZ DURUMA GETİRELİM HEMDE ZEMİNDEKİ TAŞINIZIN GÖRÜNÜMÜNÜ BOZMADAN UZUN YILLAR KAYDIRMAZLIK SAĞLAYALIM.   

yerkaroları

SERAMİKDEKİ DESENLERİ BOZMADAN  KORUR ETKİLİ KAYDIRMAZLIK SAĞLAR STAR ANTİSLİP KAYDIRMAZ ZEMİN SOLÜSYONLARI. GÖRÜNÜMÜ KESİNLİKLE DEĞİŞTİRMEZ ANTİ BAKTERİYELDİR . MUTFAK  VE  BANYOLARINIZDA GÖNÜL RAHATLIĞIYLA KULLANA BİLİRSİNİZ

yerr

STAR ANTİSLİP KAYDIRMAZ ZEMİN SOLÜSYONLARI ANTİ BAKTERİYELDİR BAKTERİ BARINDIRMAZ  

kantinokul

OKUL KANTİNLERİNDE STAR ANTİSLİP KAYDIRMAZ ZEMİN SOLÜSYONU ÇOCUKLARINIZI KORUR

kres

KREŞLERDE KÜÇÜK ÇOCUKLARINIZI KAYIP DÜŞMELERDEN KORUYALIM.

OKULLARDA TUVALETLER KAYIP DÜŞME KAZALARININ ÇOK OLDUĞU YERLERDİR.

manav

MARKETLERİN MEYVE SEBZE REYONLARININ ZEMİNLERİ ISLAK VEYA NEMLİ OLUR BU YÜZDEN DE MARKETLERDE KAYIP DÜŞMELER BURALARDA GERÇEKLEŞİR STAR ANTİSLİP BURDADA KAYDIRMAZLIK SAĞLAR SİZİ KÖTÜ KAZALARDAN KORUR .STAR ANTİSLİP KAYDIRMAZ ZEMİN SİSTEMLERİ

loknta

RESTORANLAR YAĞ VE SU GİBİ ZEMİNİ KAYDIRABİLECEK ÜRÜNLERLE SIKÇA KARŞILAŞA BİLECEĞİMİZ YERLERDİR STAR ANTİSLİP KAYDIRMAZ SOLÜSYONLARI YAĞLI ZEMİNLERDE KAYDIRMAZLIK SAĞLAR.

terminal-9

 

HAVA ALANLARI GİBİ ÇOK KALABALIK İNSAN TRAFİĞİ OLAN YERLERDE BİLE  STAR ANTİSLİP KAYDIRMAZ ZEMİN SOLÜSYONLARI UZUN YILLAR KAYDIRMAZLIK SAĞLAR.

mevzuat
STAR ANTİSLİP KAYDIRMAZ ZEMİN SOLÜSYONLARI NANO TEKNOLOJİSİ İLE ÜRETİLMİŞ OLUP KAYMAYA KARŞI ÇOK ETKİLİ GARANTİLİ BİR ÜRÜNDÜR. (KAYMAZ ZEMİN, KAYDIRMAZ ZEMİN, ANTİSLİP, NANOGRİP) MALZEMELERİN ORTAK ADLARIDIR.
Adsız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site is using the Seo Wizard plugin created by http://seo.uk.net/